Przejdź do treści
Logo Facebooka

“Lato z Przejściem”. Międzykulturowe zajęcia wakacyjne dla dzieci i młodzieży

Bezpłatne wydarzenia dla dzieci i młodzieży w wakacje w Przejściu Dialogu!

 

Dołącz do naszej międzykulturowej paczki i spędź #LatoZPrzejściem!

“#LatoZPrzejściem”. Co planujemy?

Wakacje to czas wyjazdów i wycieczek, ale my wiemy, że lato w mieście może być również ekscytujące i pełne przygód.

Dlatego w tym sezonie letnim chcemy zaprosić Was na wspólne odkrywanie Wrocławia oraz mechanizmów jego funkcjonowania podczas cyklu rodzinnych spacerów – „Wrocław od początku”

Jak działa miasto? Kto jest za nie odpowiedzialny? Jak mieszkańcy i mieszkanki mogą wpływać na miasto i współdecydować o nim? Na te (i wiele więcej!) pytań odpowiemy sobie podczas miejskich wycieczek o charakterze obywatelskim i społecznym.

Wakacje to dobry czas na rozwijanie swoich pasji, dlatego nie zabraknie u nas również wielu warsztatów artystycznych oraz spotkań z wyjątkowymi gośćmi!


“#LatoZPrzejściem”. Miejsce i terminy

Wszystkie wydarzenia odbędą się w centrum Wrocławia, w międzykulturowej przestrzeni – Przejściu Dialogu, przy ulicy Świdnicka 19 (przejście podziemne). 

Szczegóły, terminy oraz formularze zapisów będą pojawiać się sukcesywnie na naszej stronie oraz kanałach w mediach społecznościowych. Zostańcie z nami!


Już teraz możesz dołączyć do bieżących wydarzeń w Przejściu Dialogu, warsztaty, debaty, spotkania psychologiczne i zajęcia z j. polskiego, speaking cluby i jeszcze mnóstwo atrakcji. Więcej informacji znajdziesz w naszym kalendarium, kliknij by zapoznać się!