Przejdź do treści
Logo Facebooka

Nowy sezon! “Let’s talk about… vol.3. Wspomnienia z dzieciństwa”

Z góry dziewczynka na karuzeli, na dole droga ze znakiem "Childhood", tetris, guma do żucia, chłopczyk trzyma kwiaty za plecami i stoi przed uśmiechniętą dziewczynką. Po środku napis: Let's talk about vol. 3"

Co szczególnego pamiętasz ze swojego dzieciństwa? Czy to było wtedy, gdy straciłeś pierwszy ząb? Czy to był moment, kiedy po raz pierwszy nauczyłeś się jeździć na rowerze? A może Twoje najlepsze wspomnienia wiążą się z życiem rodzinnym lub szkolnym?

W trzeciej edycji „Let’s Talk About” (cykl spotkań konwersacyjnych w języku angielskim, ale nietypowych, bo dotyczących społecznych, miejskich tematów) powrócimy do wspomnień z dzieciństwa i porozmawiamy o rzeczach związanych z naszymi wczesnymi latami – pierwszych wakacjach, ulubionych zabawach na placu zabaw, hobby, zwierzętach i przyjaźniach.


📅 Zajęcia będą odbywać się w każdy wtorek, o godzinie 17:30 (od 13 lutego do 28 maja 2024*)

Gdzie? Przejście Dialogu, ul. Świdnicka 19, Wrocław.

Moderatorką spotkań konwersacyjnych jest Ewa Gruszewska, która wyjechała z Polski w wieku 19 lat i wróciła po prawie dekadzie. Studiowała nauki społeczne w Wielkiej Brytanii i Holandii, jest bardzo zainteresowana tematem migracji ludzi. Uczy angielskiego i polskiego jako języków obcych.


Uczestnicząc w spotkaniach rozwiniesz swoje umiejętności językowe, poznasz nowe słownictwo, poznasz i porozmawiasz z ludźmi z różnych środowisk, w różnym wieku, o różnych poglądach. Rozmawiamy na ważne tematy, ale w miłej atmosferze. Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

*Zapisy obowiązują na cały cykl zajęć (luty-maj 2024). Jeżeli nie możesz wziąć udziału w niektórych z nich poinformuj nas mailowo: przejsciedialogu@wcrs.pl.

Spotkania są bezpłatne, wymagana jest rejestracja:

Klauzula RODO – ochrona danych osobowych