Przejdź do treści
Logo Facebooka
Grafika do wpisu o spotkaniach arteterapeutycznych dla kobiet

Data

mar 19 2024
Expired!

Czas

17:00 - 20:00

Arteterapia dla kobiet. Zajęcia stałej grupy.

Potrzebujesz wsparcia, relaksu i wyrazu twórczego? Zapraszamy na warsztaty arteterapii dla kobiet w Przejściu Dialogu!

Jakie metody arteterapii istnieją? Bajkoterapia, książkoterapia, terapia muzyczna, terapia plasteliną i inne. Za pomocą tych metod, kreatywne spotkania dla kobiet pomogą naładować się energią, zanurzyć się w twórcze Ja, rozkoszować się odkrywaniem samej siebie, różnorodności własnego świata wewnętrznego, swoich talentów, znaleźć zasoby do realizacji planów i spełniania marzeń.

Harmonogram spotkań:

19.03 (od 17:00 do 20:00) – Hello, twórczość! 

02.04 (od 17:00 do 20:00) – Mój resource-box

14.05 (od 17:00 do 20:00) – Mój strach – moja szansa

04.06 (od 17:00 do 20:00) – Być albo nie być – to zależy ode mnie!

Nasza doświadczona psycholożka i art coacherka będzie prowadziła warsztaty, zapewniając atmosferę pełną akceptacji, wsparcia i bezpieczeństwa oraz pomoże odkryć nowe możliwości i umiejętności.

Sesje arteterapii dla kobiet to nie tylko okazja do wyrażenia siebie poprzez sztukę, ale również doskonała możliwość do nawiązania nowych kontaktów, dzielenia się historiami i wzajemnego wsparcia.

Uwaga! Przeprowadzamy nabór do stałej grupy – zarejestruj się, jeśli jesteś zdecydowana, aby wziąć udział we wszystkich 4 spotkaniach i pracować w jednej grupie (spotykamy się 1 raz w miesiącu).

Jeśli nie jesteś pewna, czy jesteś gotowa, aby wziąć udział we wszystkich 4 spotkaniach i chcesz spróbować wziąć udział w jednym z nich, przejdź do zapisów na otwarte spotkania.

Maksymalna liczba uczestniczek – 15 osób.

Językiem spotkań jest ukraiński i rosyjski.

Zapisy.

Wydarzenie zostało zakończone.