Przejdź do treści
Logo Facebooka
Plakat: Warsztat dla kobiet, przedstawia tytuł po środku, krótki opis oraz loga partnerów. W prawym rogu element graficzny - dziewczyna z ksiązkami.

Data

paź 26 2023
Expired!

Czas

18:00 - 20:00

Etykiety

warsztaty

„Jak ogarnąć codzienność i nie utracić samej siebie?” Warsztaty dla kobiet

Zapraszamy na inspirujące warsztaty od Fundacji “Freya” – „Jak ogarnąć codzienność i nie utracić samej siebie” podczas, których kobiety mają szansę odkryć co mogą zrobić, aby ich codzienność stała się ich sprzymierzeńcem w odzyskiwaniu kontroli nad swoim życiem.

Dla kogo? Warsztaty  skierowane do kobiet w wieku 30-40 lat, które czują się przytłoczone codziennymi obowiązkami, godzeniem życia zawodowego z życiem osobistym lub nie widzą dla siebie możliwości rozpoczęcia życia zawodowego a bardzo by chciały.

Kiedy? 26 października (czwartek), 18:00-20:00

Gdzie? Przejście Dialogu ul. Świdnicka 19

Wstęp bezpłatny, ale obowiązują zapisy: Link do zapisów! 

Prowadzące:

Agnieszka Krzyszycha – certyfikowana Coachinia Kryzysowa (nr certyfikatu CMK2/03/IPTK/2021)
Agnieszka Ciechowicz – Mentorka Witalna, instruktorka oddychania metodą Butejko, instruktorka Nordic Walking i slow jogging

Osoby biorące udział w warsztacie dowiedzą się co jest dla nich naprawdę ważne w życiu i nauczą się jak to przełożyć na codzienność, poznają metody na zadbanie o swoją energię życiową i praktyczne sposoby na pogodzenie życia osobistego z życiem zawodowym.

Wydarzenie zostało zakończone.