Przejdź do treści
Logo Facebooka
Na zdjęciu zjadują się kartki położone na stole. Kartki mają motywy świateczne - bombki, choinka, wrocławski Ratusz z czerwoną kokardką.

Data

gru 10 - 31 2021
Expired!

Czas

08:00 - 18:00

Kartki bożonarodzeniowe w Przejściu

⭐ Wszyscy wszystkim ślą życzenia!” – i my zachęcamy gorąco do wysyłania najcieplejszych i najlepszych świątecznych życzeń. Do każdego: rodziny, bliskich, ale także sąsiadów czy nieznajomych. Tak, żeby przez świąteczne dni każdy mógł poczuć wokół siebie dobre myśli i dobre słowa.

W ramach kampanii Poświętuj-my komuś święta przygotowaliśmy dla Was kilka wzorów kartek bożonarodzeniowych, które otrzymacie przy wizycie w Przejściu Dialogu (Przejście Świdnickie 19).

✍️ Kartki czekają na Wasze najcieplejsze i najpiękniejsze życzenia, którymi zechcecie obdarować znajomych, sąsiadów, osoby bliskie lub zupełnie nieznane.

Do kartek dorzucimy śpiewnik kolęd 🎵.

Dodatkowo kartki są dostępne w lokalizacjach:

  • Wrocławskim Centrum Seniora (pl. Dominikański 6)
  • Przestrzeni Trzeciego Wieku WCRS (pl. Solidarności 1/3/5)
  • Centrach Aktywności Lokalnej,
  • filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej,
  • Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej.

Kartki są dostępne bezpłatnie do wyczerpania zapasów.


🎄WCRS przygotował również  warsztaty, spotkania, webinary. Gorąco zachęcamy do korzystania z nich i przekazywania wiadomości o tych wydarzeniach bliskim, przyjaciołom, sąsiadom. Wszystkie wydarzenia są bezpłatne, ale na część z nich obowiązują zapisy.
Wydarzenia i zapisy 👉 https://wcrs.wroclaw.pl/poswietuj-my/
 

Wydarzenie zostało zakończone.