Przejdź do treści
Logo Facebooka

Data

lut 23 2022
Expired!

Czas

17:00

Etykiety

wydarzenia

Klub Książki Żydowskiej – spotkanie inauguracyjne

Rozpoczynamy działalność Klubu Książki Żydowskiej
 
Serdecznie zapraszamy na inauguracyjne spotkanie wrocławskiego Klubu Książki Żydowskiej. Spotkajmy się 23 lutego o 17.00, by się poznać i porozmawiać o literaturze żydowskiej.
 
Zachęcamy do udziału w comiesięcznych spotkaniach, podczas których będziemy rozmawiać o wybranych książkach. To spotkania zarówno dla wszystkich wielbicieli dobrej literatury, jak i tych, których interesuje kultura żydowska. Spotkania będą się odbywać w kameralnej atmosferze i w miłej przestrzeni Przejścia Dialogu, dodatkowo zimowy czas umili nam kawa, herbata i coś słodkiego. Miłośnicy książek powinni trzymać się razem, dlatego już dziś zachęcamy, byście zarezerwowali sobie czas na nasze spotkanie!
 
Moderatorką spotkania będzie Ula Rybicka – recenzentka i edukatorka, założycielka Żydoteki i autorka strony Żydowski Wrocław.
 
Klub Książki Żydowskiej organizuje Fundacja Żydoteka dzięki dotacji Ambasady Izraela w Polsce. Partnerem spotkań jest Przejście Dialogu (Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego) i Katedra Judaistyki im. Tadeusza Taubego.
 
Do zobaczenia!

Wydarzenie zostało zakończone.