Przejdź do treści
Logo Facebooka
Zdjęcia przedstawia grafikę wydarzenia - Krąg Młodych Dorosłych w Przejściu Dialogu

Data

maj 17 2024
Expired!

Czas

16:30 - 20:00

Etykiety

warsztaty

Krąg Młodych Dorosłych. Rozmowa o samoakceptacji

 

Dorosłe życie to wyjątkowy okres pełen wyzwań, trudności, lecz także radości i wspaniałych przeżyć. Zapraszamy młodzież w wieku 20-26 lat na spotkanie w kręgu w Przejściu Dialogu, w którym porozmawiamy o naszych doświadczeniach, związanych z tym etapem życia.

Czym jest Krąg Małych Dorosłych?

Varsztatovnia  we współpracy z Przejście Dialogu organizuje comiesięczne spotkania –  Krąg Młodych Dorosłych we Wrocławiu. Jest to bezpieczna i empatyczna przestrzeń do dzielenia się swoimi emocjami, przeżyciami, trudnościami czy życiowymi wyzwaniami. Będziesz miał(a) możliwość porozmawiać, o tym co przeżywamy, jakie odczuwamy emocje, z jakimi problemami się zmagamy, jak przeżywamy swoje życie.


Kto może dołączyć do spotkań w kręgu?

Spotkania w Kręgu Młodych Dorosłych są dedykowane osobom w wieku 20-26 lat, niezależnie od płci.


Jak wygląda spotkanie w kręgu?

Spotykanie odbywa się w kilkanaście osób. Na samym początku, wspólnie z moderatorem, ustalają zasady, które będą stanowiły podstawę ich spotkania. Razem kreują atmosferę zrozumienia i bezpieczeństwa. Kolejnym krokiem jest przedstawienie się oraz wyrażenie oczekiwań i motywacji, które każdy z uczestników przywołuje. Gdy już trochę się poznają, przechodzą do dalszej części, w której każda osoba otrzymuje możliwość swobodnego wyrażenia swoich myśli, z kontynuacją prowadzenia przez moderatora. Ich celem jest zrozumienie różnorodnych perspektyw oraz dzielenie się własnym doświadczeniem.


Temat najbliższego spotkania

Na następnym kręgu porozmawiamy o samoakceptacji, o tym z czym nam się kojarzy oraz jak ją rozumiemy. Zastanowimy się jak różne czynniki wpływają na naszą zdolność do akceptacji samego siebie oraz jak ewoluuje nasze postrzeganie tego procesu na przestrzeni czasu. Czy z wiekiem staje się trudniejsze, czy może nabieramy świadomości w tym temacie i jest trochę łatwiej? Te i podobne refleksje będą towarzyszyły naszemu majowemu spotkaniu, jednak jeśli poczujemy potrzebę, możemy poruszyć inne obszary tematyczne.


Krąg Młodych Dorosłych. Szczegóły

Termin spotkania: 17.05.2024 (piątek), 16:30 – 20:00

Miejsce spotkania: Przejście Dialogu, ul. Świdnicka 19

Udział bezpłatny, ale obowiązują zapisy przez formularz, kliknij by się zapisać!

Wydarzenie zostało zakończone.