Przejdź do treści
Logo Facebooka
Zaproszenie na zajęcia konwersacyjne z j. angielskiego - Let's talk about.." Druga edycja. Plakat przedstawia nazwę wydarzenia, opis oraz datę. po środku rozmieszczony kolaż z dymek i czarno-białych zdjęć ludzi. Na dole logotypy.

Data

paź 03 2023
Expired!

Czas

17:30 - 19:00

Etykiety

warsztaty

Let’s talk about… 2.0. Cykl spotkań konwersacyjnych w języku angielskim.

Nowość! Ogłaszamy nabór na jesienną edycję zajęć konwersacyjnych w j. angielskim – “Let’s talk about.. 2.0”.

🗣️ „Let’s Talk About” to cykl spotkań konwersacyjnych w języku angielskim, ale nietypowych, bo dotyczących społecznych, miejskich tematów.

___

W tym sezonie tematyka spotkań oscylować będzie wokół kultury online. Porozmawiamy o technologii, która jest nam bliska. Przyjrzymy się splotom pomiędzy starymi i nowymi mediami, jak powstają nowe formaty i jak na nas wpływają. Od VHS po serwisy streamingowe, od gier planszowych po gry komputerowe, od forów internetowych po media społecznościowe – jak dotarliśmy do tego miejsca i jaka przyszłość czeka kulturę online i jej użytkowników?

Dzięki udziałowi w spotkaniach rozwiniesz kompetencje językowe, poznasz nowe słownictwo, a przy tym porozmawiasz i poznasz osoby z różnych środowisk, w różnym wieku, o zróżnicowanych poglądach.

📅 Zajęcia będą odbywać się w każdy wtorek, o godzinie 17:30 (od 3 października 2023)

Gdzie? Przejście Dialogu, ul. Świdnicka 19, Wrocław.

Moderatorką #speakingclub jest Ewa Gruszewska, która wyjechała z Polski w wieku 19 lat i wróciła po prawie dekadzie. Studiowała nauki społeczne w Wielkiej Brytanii i Holandii, jest bardzo zainteresowana tematem migracji ludzi. Uczy angielskiego i polskiego jako języków obcych.

___

ℹ️ Poruszamy ważne tematy, ale w swobodnej atmosferze. Komunikatywna znajomość języka angielskiego jest mile widziana, ale to Twoje zaangażowanie i punkt widzenia są najważniejsze.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, obowiązują zapisy 👉

Zapisy obowiązują na cały cykl zajęć (październik-grudzień 2023). Jeżeli nie możesz wziąć udziału w niektórych z nich poinformuj nas mailowo: 

Klauzula RODO – ochrona danych osobowych

Wydarzenie zostało zakończone.