Przejdź do treści
Logo Facebooka
Z góry dziewczynka na karuzeli, na dole droga ze znakiem "Childhood", tetris, guma do żucia, chłopczyk trzyma kwiaty za plecami i stoi przed uśmiechniętą dziewczynką. Po środku napis: Let's talk about vol. 3"

Data

lut 13 2024
Expired!

Czas

17:30 - 19:00

Etykiety

warsztaty

“Let’s talk about… vol.3. Wspomnienia z dzieciństwa”. Cykl spotkań konwersacyjnych w języku angielskim

Co szczególnego pamiętasz ze swojego dzieciństwa? Czy to było wtedy, gdy straciłeś pierwszy ząb? Czy to był moment, kiedy po raz pierwszy nauczyłeś się jeździć na rowerze? A może Twoje najlepsze wspomnienia wiążą się z życiem rodzinnym lub szkolnym?

W trzeciej edycji „Let’s Talk About” (cykl spotkań konwersacyjnych w języku angielskim, ale nietypowych, bo dotyczących społecznych, miejskich tematów) powrócimy do wspomnień z dzieciństwa i porozmawiamy o rzeczach związanych z naszymi wczesnymi latami – pierwszych wakacjach, ulubionych zabawach na placu zabaw, hobby, zwierzętach i przyjaźniach.


📅 Zajęcia będą odbywać się w każdy wtorek, o godzinie 17:30 (od 13 lutego do 28 maja 2024*)

Gdzie? Przejście Dialogu, ul. Świdnicka 19, Wrocław.

Moderatorką spotkań konwersacyjnych jest Ewa Gruszewska, która wyjechała z Polski w wieku 19 lat i wróciła po prawie dekadzie. Studiowała nauki społeczne w Wielkiej Brytanii i Holandii, jest bardzo zainteresowana tematem migracji ludzi. Uczy angielskiego i polskiego jako języków obcych.


Uczestnicząc w spotkaniach rozwiniesz swoje umiejętności językowe, poznasz nowe słownictwo, poznasz i porozmawiasz z ludźmi z różnych środowisk, w różnym wieku, o różnych poglądach.
Rozmawiamy na ważne tematy, ale w miłej atmosferze. Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

*Zapisy obowiązują na cały cykl zajęć (luty-maj 2024). Jeżeli nie możesz wziąć udziału w niektórych z nich poinformuj nas mailowo: przejsciedialogu@wcrs.pl.

Spotkania są bezpłatne, wymagana jest rejestracja:

Klauzula RODO – ochrona danych osobowych

Wydarzenie zostało zakończone.