Przejdź do treści
Logo Facebooka
Ptak z lewej strony, po prawej napis: Krąg w przejsciu

Data

lut 15 2024
Expired!

Czas

18:00 - 20:00

Etykiety

warsztaty

Męski krąg w Przejściu Dialogu. Cykl zajęć psychologicznych dla mężczyzn

 
Fundacja “Kwitnąca Polska”  zaprasza na spotkania psychologiczne dla mężczyzn – “Krąg w przejściu”, gdzie eksplorują nowe aspekty męskości w dzisiejszych czasach! 
 
“Krąg” symbolizuje otwartą i równoprawną atmosferę naszych spotkań. “W przejściu” odzwierciedla wyzwanie, przed którym stoi współczesna męskość, przechodząc transformację ku nowej, bardziej zrównoważonej wizji. Szukamy męskości, która nie tylko rozwija i buduje, ale także inspiruje do podążania ścieżką, która przynosi autentyczną siłę i wzmacnia relacje.
 
W Męskim Kręgu mężczyźni mogą swobodnie dzielić się swoimi myślami i uczuciami w atmosferze szacunku i zaufania, bez obawy przed oceną czy presją bycia kimś, kim nie są. Tu nie ma miejsca na udawanie czy maskowanie prawdziwych emocji. Nasze spotkania służą wzajemnemu wsparciu i inspiracji, abyśmy mogli lepiej zrozumieć siebie nawzajem oraz swoje własne wyzwania i cele. Jesteśmy przekonani, że każdy z nas ma potencjał, który przekracza nasze obecne trudności.
 
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych mężczyzn do dołączenia do Kręgu, bez żadnych opłat. Wspólnie możemy tworzyć przestrzeń dla autentycznych, męskich rozmów i wzajemnej inspiracji.
 

Kiedy? 15, 29 lutego, 14, 28 marca | 18:00-20:00

Gdzie? Przejście Dialogu, ul. Świdnicka 19 (przejście podziemne)

Obowiązują zapisy: bit.ly/meski-krag

 

Wydarzenie zostało zakończone.