Przejdź do treści
Logo Facebooka

Data

kwi 17 2024
Expired!

Czas

17:00 - 18:30

Mikrogranty | Spotkanie informacyjne

Rusza drugi w 2024 roku nabór do Mikrograntów! Od 1 do 15 maja zgłoście swój projekt na integrujące wydarzenia na wrocławskich osiedlach. Propozycje inicjatyw z zakresu animacji, rekreacji, edukacji czy różnych dziedzin sztuki możecie wysyłać przez formularz, który będzie dostępny na stronie: https://www.wroclaw.pl/mikrogranty/.

Dołączcie do programu, wybierając jedną z trzech ścieżek – dla osób fizycznych i grup nieformalnych, dla grup młodzieżowych, dla organizacji pozarządowych. 

Jak się do tego zabrać? Opowiemy Wam na spotkaniu informacyjnym tłumaczonym na język ukraiński (przyjść może każda osoba, która posługuje się językiem polskim lub ukraińskim). Zapraszamy zarówno te osoby, które jeszcze szukają inspiracji do osiedlowych działań jak i te, które pomysł już mają i chcą sprawdzić, czy wpisuje się on w założenia programu Mikrogranty. Na omówienie konkretnych pomysłów zapraszamy również na konsultacje, które odbywać się będą przy wsparciu językowym. 

Kiedy? 17.04, g. 17:00-18:30

Gdzie? Przejście Dialogu przy ulicy Świdnickiej 19

WAŻNE! Udział w programie Mikrogranty i realizowanie w jego ramach projektu wymaga znajomości języka polskiego na poziomie komunikatywnym. 

Zwycięskie inicjatywy, które realizować będziemy od czerwca do końca września, poznamy 11 czerwca. Wszystkie wybrane projekty otrzymają od zespołu wsparcie finansowe (od 1 do 10 tysięcy złotych brutto w zależności od ścieżki programu), administracyjne, logistyczne i promocyjne.

Zapisy.

  • Język: polski +tłumaczenie na język ukraiński

Wydarzenie zostało zakończone.