Przejdź do treści
Logo Facebooka
spotkanie psychoedukacyjne w Przejściu Dialogu w lipcu!

Data

lip 18 2024
Expired!

Czas

17:00 - 19:00

Etykiety

wydarzenia

Psychoedukacja: «Spokój umysłu: jak przezwyciężyć depresję i osiągnąć równowagę»

Zapraszamy na spotkanie psyhoedukacyjne, prowadzone przez doświadczone psycholożki z Fundacji Kalejdoskop Kultur.  Na zajęcia obowiązuje rejestracja: aby wziąć w nich udział, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Spotkania prowadzone są w j. ukraińskim.

«Spokój umysłu: jak przezwyciężyć depresję i osiągnąć równowagę»

Czasami trudno jest odróżnić naturalne emocje, takie jak smutek czy desperacja, od depresji – poważnego zaburzenia wymagającego kompleksowego podejścia terapeutycznego oraz wsparcia specjalistów psychiatrycznych i psychologicznych. Zapraszamy na spotkanie z psychologiem Yulią Sulaievą, podczas którego szczegółowo omówimy zagadnienia dotyczącę przyczyn, objawów depresji oraz sposobów postępowania w przypadku jej wystąpienia. Postaramy się przygotować strategie wspierające Twoje emocjonalne samopoczucie.

Kiedy? 18.07.2024, 17:00-19:00
Gdzie? Wrocław, Świdnicka 19, Przejście Dialogu
Psycholożka: Yulia Sulaieva
Obowiązuje rejestracja na spotkanie – kliknij by się zapisać!

Na spotkaniu:

• Rozmawiać będziemy o głównych objawach depresji oraz różnicach między depresją a przejściowymi stanami emocjonalnymi, (takimi jak smutek).
• Dowiemy się o metodach diagnozowania i oceny stanu, nauczymy się samodzielnej analizy i rozpoznawania własnych objawów.
• Omówimy nowoczesne podejścia do leczenia depresji.
• Przeanalizujemy strategie samopomocy i profilaktyki.

Wydarzenie zostało zakończone.