Przejdź do treści
Logo Facebooka
Spotkanie wieloautorskie w Przejście Dialogu!

Data

gru 13 2023
Expired!

Czas

18:00 - 19:30

Etykiety

wydarzenia

“Spotkanie wieloautorskie. (Elektroniczne) książki dla dzieci”

 

Od organizatorów: “Bajki dla dzieci są na tyle ważne w życiu każdego człowieka, że decydujemy się czytać je na głos. ważne są dla dużych i małych. dlaczego? o to będzie można spytać autorów i autorek bajek w czasie spotkania wieloautorskiego!

Magia dzieje się wtedy, kiedy spotykają się ze sobą różne światy.

Dla studentów_ek Communication Design takie spotkanie miało miejsce w zeszłym semestrze w ramach zajęć z e-publishingu. W ten sposób powstały piękne książki dla dzieci – a takie książki, jak wiadomo, są odpowiednie dla dzieci w każdym wieku. Nieważne, czy ktoś ma 8 czy 95 lat – jeśli ma w sercu wewnętrzne dziecko, to jest to wydarzenie właśnie dla tego kogoś. Dzięki temu możliwe jest spotkanie się i rozmawianie o ważnych sprawach.

Chociaż jesteśmy projektantami_tkami, nie chodzi nam o złote rady czy wskazówki, jak projektować. Chodzi nam przede wszystkim o wzajemne inspirowanie się – do dalszej pracy, do dyskusji, do zmian. Innymi słowy, w trakcie spotkania chcielibyśmy przeczytać nasze książki publiczności i pokazać, co udało nam się osiągnąć. Po prostu. Liczymy, że poczujecie do nich to, co my.”

Kiedy? 13.12 | 18:00–19:30
Gdzie? Przejście Dialogu, ul. Świdnicka 19 (przejście podziemne).
Dla dzieci? dla dzieci, dla rodzin z dziećmi

Udział w tym bajkowym spotkaniu nie wymaga zapisów.
Potrzebna jest tylko dziecięca ciekawość do zadawania pytań.

 

Wydarzenie zostało zakończone.