Przejdź do treści
Logo Facebooka
Plakat przedstawia ukraińską autorką - Larysa Rudak obok książka pisarki “Не тепер” (Nie teraz). Spotkanie 15 września w Przejściu Dialogu.

Data

wrz 15 2023
Expired!

Czas

18:00 - 20:00

Etykiety

wydarzenia

Spotkanie z ukraińską pisarką Larysą Rudak.

📣Uwaga, uwaga w Przejście Dialogu odbędzie się spotkanie z ukraińską pisarką Larysa Rudak , która zaprezentuje swoją książkę “Не тепер” (Nie teraz).
 
Powieść zaciekawi tych, którzy obecnie zajmują się kwestiami swojego powołania, kreatywności, odłożonej przyszłości, zaniedbanych potrzeb i ambicji oraz trudności w łączeniu samorealizacji, kariery i macierzyństwa.
 
🔹Kiedy? 1️⃣5️⃣ września | 18-20
🔹Gdzie? Przejście Dialogu, ul. Świdnicka 19
🔹Język: ukraiński
🔹Wstęp bezpłatny!

Jak pisze sama autorka: <… to terapeutyczna opowieść o drodze do siebie. To powieść o powołaniu, bólach wyboru, odłożonej przyszłości, związkach, przyjaźni, macierzyństwie i tytanicznej pracy, która pozostaje za kulisami. Opowiada o możliwości, a raczej niemożliwości robienia tego, co się chce i kocha. O tym, że zaniedbane potrzeby i ambicje nie są dobre dla nikogo, a szczęścia można doświadczyć tylko dokonując wyborów na swoją korzyść, nawet jeśli droga do niego nie jest bezchmurna.>

 
👸📖O autorce: Larysa Rudak pochodzi z Krzywego Rogu. Przez długi czas studiowała i mieszkała w Kijowie, a od 2012 roku we Wrocławiu. Pisze powieści i opowiadania. W swoich utworach zajmuje się samorealizacją kobiet, emancypacją, relacjami rodzinnymi, wychowaniem, migracją i różnicami międzykulturowymi.
 
Z zainteresowaniem wysłuchamy głosów różnych kobiet💃💅, które wybrały różne ścieżki (macierzyństwo, kariera, te, które próbują połączyć pierwsze i drugie, a także te, które zrezygnowały z tej roli lub odłożyły posiadanie dzieci na później) i przedyskutujemy ten temat.
 
👋Czekamy was w Przejściu!
 

Wydarzenie zostało zakończone.