Przejdź do treści
Logo Facebooka

Data

cze 22 2024
Expired!

Czas

14:00 - 16:00

Wernisaż wystawy „Nasze drogi. Nić, abstrakcja, tkanina”

Od 22 czerwca w Przejściu Dialogu można będzie zobaczyć wystawę „Nasze drogi. Nić, abstrakcja, tkanina”.

Zachęcamy dołączyć na otwarcie niezwykłej wystawy, która jest głosem młodych artystów – podopiecznych z Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania. Uczestnicy projektu byli zaangażowani nie tylko w tworzenie dzieł sztuki, ale również w kuratorskie przygotowanie całego wydarzenia.

Abstrakcja, nić, tkanina – te elementy stają się metaforą życiowej drogi. Węzły, zakręty, kolory, kształty oraz tekstura zostaną użyte do interpretacji przyszłych decyzji i retrospekcji przeszłych zdarzeń. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć, jak młodzi artyści wyrażają swoje myśli i emocje za pomocą niezwykłych środków wyrazu.


22 czerwca 2024 (sobota), 14:00-16:00
Przejście Dialogu, ul. Świdnicka 19
Wstęp wolny


Projekt: MY WYDzwięki organizowany jest przez Centrum Kultury Agora we współpracy z Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego – Przejściem Dialogu, Stowarzyszeniem Siemacha oraz Wrocławskim Centrum Opieki i Wychowania. Wydarzenie jest częścią programu Kultura Dostępna, mającego na celu wspieranie działań integrujących społeczność.

Wystawa będzie dostępna do końca września, dając Państwu mnóstwo czasu na jej odwiedzenie i zanurzenie się w twórczości młodych artystów


Polecamy posłuchać audycji “Oblicza Wrocławia” Radio Rodzina, gdzie gościnią audycji jest Jagoda Molasy, arteterapeutka i kuratorka wystawy „Nasze drogi. Nić, abstrakcja, tkanina” – link do audycji.

Wydarzenie zostało zakończone.