Przejdź do treści
Logo Facebooka
Plakat wydarzenia Wiosenne porządki w Przejście Dialogu

Data

kwi 04 2024
Expired!

Czas

09:00 - 17:00

Etykiety

wydarzenia

“Wiosenne porządki” z kolektywem Od Podszewki. Wymiana ubrań w Przejściu Dialogu

Wraz z początkiem kwietnia zapraszamy wszystkich chętnych, 4-6 kwietnia, na wiosenne porządki w szafie wraz z kolektywem Od Podszewki w Przejściu Dialogu! Czeka na Was wymiana ubrań oraz warsztaty, które pomogą nam być uważniejszym i bardziej świadomym konsumentem i konsumentką.

Pierwszą częścią wydarzenia „Wiosenne porządki” będzie wymiana ubrań. To świetna okazja by dać swoim nienoszonym ubraniom drugie życie i zabrać ze sobą coś co wpadnie Ci w oko!

Jak to działa? Przynieś jedną lub kilka sztuk ubrań lub dodatków z którymi chcesz się pożegnać do Przejścia Dialogu. Powieś na wieszaku lub wyeksponuj na stoliku obok. Przejrzyj rzeczy przyniesione przez innych, może wrócisz z nowymi. Pamiętaj, żeby rzeczy były czyste i w dobrym stanie!

Cykl wydarzeń będzie odbywać się w miejskiej przestrzeni w Przejściu Dialogu, ul. Świdnicka 19 (w przejściu podziemnym).


4-5  kwietnia 2024 (czwartek, piątek),  godz. 9:00-17:00 
6 kwietnia 2024 (sobota), godz. 10:00-16:00

W ramach inicjatywy “Wiosenne porządki” też odbędzie się warsztat “Wiem co noszę, czyli dowiedz się co nosisz i kupujesz” w sobotę, 6 marca, przeczytaj więcej!


Wiosenne porządki w Przejściu Dialogu. O projekcie

Grupa trzech licealistek działających na rzecz zwiększenia świadomości tego, co każdy z nas nosi, kupuje, oraz z czego i jak jest wykonane, poprzez działanie w mediach i pokazywanie światu ubrań od podszewki.

Projekt realizowany w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii.
Więcej o projekcie, kliknij by przeczytaj!

Wydarzenie zostało zakończone.