Przejdź do treści
Logo Facebooka

Data

gru 10 - 31 2021
Expired!

Czas

08:00 - 18:00

Wrocławska odsłona kampanii Grupy Granica “Bądź dla innych”

W dniu 10 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka, z tej okazji chcielibyśmy zaprosić Was do włączenia się we wrocławską odsłonę kampanii Grupy Granica “Bądź dla innych”.
 
Od 10 grudnia do końca roku zapraszamy do wzięcia udziału w akcji społecznej w Przejściu Dialogu (Przejście Świdnickie) podczas której każdy mieszkaniec i mieszkanka będzie mogła uzupełnić zdanie: “Bądź …dla innych” na specjalnie przygotowanym plakacie. Dodatkowo, będzie można też nagrać swoją wypowiedź. Zdjęcia za zgodą uczestników będą publikowane w mediach społecznościowych wrocławskich instytucji,
 
W chwili obecnej naszą uwagę i emocje pochłania sytuacja i los osób na polsko -białoruskiej granicy. Chcemy w sposób szczególny zwrócić uwagę mieszkańców/mieszkanek na prawa migrantów/ migrantek i uchodźców/ uchodźczyń. Jednocześnie chcemy dać wyraz naszej solidarności i społecznego wsparcia, dlatego bardzo liczymy na Waszą aktywność i dołączenie do inicjatywy.
W kampanii odwołujemy się do uniwersalnych wartości jak godność, szacunek, solidarność z dala od podziałów politycznych.
 
Więcej o działaniach Grupy Granica:

Wydarzenie zostało zakończone.