Przejdź do treści
Logo Facebooka
Plakat przedstawia dłoń, na której umieszczone są ważne wrocławskie budowle, a także dymki wskazujące na dialog. Na plakacie napisane jest: Wspólnie o międzykulturowości. Spotkania instytucji, organizacji i osób zaangażowanych. 14 września, 14:00-16:00, Świdnicka 19, Przejście Dialogu (przejście podziemne).

Data

wrz 14 2023
Expired!

Czas

14:00 - 16:00

Etykiety

wydarzenia

Wspólnie o międzykulturowości. Spotkania instytucji, organizacji i osób zaangażowanych.

Zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniach sieciujących pod nazwą „Wspólnie o międzykulturowości. Spotkania instytucji, organizacji i osób zaangażowanych”. 💬
 
Kiedy i gdzie?
Pierwsze spotkanie – 14 września o 14:00 w Barbarze (ul. Świdnicka 8B)
 
Dla kogo?
Cykl zaadresowany jest do organizacji pozarządowych oraz liderów i liderek działających w obszarze dialogu międzykulturowego. Spotkania są odpowiedzią na zgłaszaną wielokrotnie potrzebę wymiany informacji, wspólnego planowania i wypracowywania odpowiedzi na aktualne wyzwania.
 
📩Spotkanie jest otwarte, obowiązują zgłoszenie przez formularz do 8 września 2023 https://przejsciedialogu.wcrs.wroclaw.pl/wspolnie-o…/
 
🔗Więcej informacji na stronie www: https://bit.ly/wspolnie_o_miedzykulturowosci
___
Organizatorami spotkania jest Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego we współpracy z Fundacją na Rzecz Studiów Europejskich (FEPS) oraz Dolnośląską Federacją Organizacji Pozarządowych (DFOP).

Wydarzenie zostało zakończone.