Przejdź do treści
Logo Facebooka

Data

lut 24 2022
Expired!

Czas

17:00 - 18:30

Etykiety

wydarzenia

[nowy termin] Wyjaśniamy Wrocław – debata z wiceprezydentem Jakubem Mazurem

 
Zapraszamy na pierwsze wydarzenie z nowego cyklu “Wyjaśniamy Wrocław”, który – mamy nadzieję – na stałe zagości w przestrzeni naszego miasta. Cykl organizowany jest przez Fundację Młodzi dla Wrocławia w partnerstwie z Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego.
 
WW, czyli Wyjaśniamy Wrocław to debaty mające na celu przybliżyć mieszkańcom Stolicy Dolnego Śląska mechanizmy działania ich miasta.
 
Pierwsze spotkanie odbędzie się z wiceprezydentem Wrocławia, Jakubem Mazurem. Debata rozpocznie się już 08.02 o godz. 17:00 w Przejściu Dialogu i będzie dotyczyła strategii rozwoju miasta.

Podczas wydarzenia będziemy rozmawiać m.in. o:
👉tworzeniu odpowiednich warunków dla rozwoju biznesu w mieście
👉nowych inwestycjach i otaczającej je infrastrukturze – czy więcej zawsze znaczy “lepiej”?
👉planie Wrocławia na zminimalizowanie korków w mieście
👉kierunku rozwoju Stolicy Dolnego Śląska – czy bieżąca strategia się sprawdza i jakie najważniejsze zmiany przyniesie w najbliższej przyszłości?
 
 
Ponowne zapisy – jeśli ktoś zdecyduje się zwolnić miejsce, otworzymy w przyszłym tygodniu 🙌
Zastrzegamy sobie również prawo do wpuszczania na salę osób wyłącznie w pełni zaszczepionych (za dobrowolnym okazaniem certyfikatu).
 
Liczba miejsc ograniczona. Ze spotkania zostanie przeprowadzona transmisja na żywo na kanałach Młodzi dla Wrocławia, Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego oraz Przejście Dialogu.
 
Wydarzenie odbędzie się 24.02 (czwartek) o godz. 17:00. Zapisanych na poprzedni termin 08.02. prosimy o potwierdzenie swojego udziału w mailu do organizatora.

Wydarzenie zostało zakończone.