Przejdź do treści
Logo Facebooka

Data

lut 08 2022
Expired!

Czas

17:00 - 18:00

Etykiety

informacja,
wydarzenia

[Zmiana terminu] Wyjaśniamy Wrocław – debata z wiceprezydentem Jakubem Mazurem

⚠️[Uwaga, zmiana terminu wydarzenia ] Informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatorów, debata z Wiceprezydentem Jakubem Mazurem odbędzie się w późniejszym terminie.
 
ℹ️ O nowej dacie i zapisach będziemy informować na bieżąco!
 
————————————————————————————————–

Zapraszamy na pierwsze wydarzenie z nowego cyklu “Wyjaśniamy Wrocław”, który – mamy nadzieję – na stałe zagości w przestrzeni naszego miasta. Cykl organizowany jest przez Fundację Młodzi dla Wrocławia w partnerstwie z Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego.

 
WW, czyli Wyjaśniamy Wrocław to debaty mające na celu przybliżyć mieszkańcom Stolicy Dolnego Śląska mechanizmy działania ich miasta.
 
Pierwsze spotkanie odbędzie się z wiceprezydentem Wrocławia, Jakubem Mazurem. Debata rozpocznie się już 08.02 o godz. 17:00 w Przejściu Dialogu i będzie dotyczyła strategii rozwoju miasta. Szczegółową tematykę przedstawimy wkrótce.
 
Na wydarzenie obowiązują zapisy przez formularz: https://forms.gle/LJGk2b5rEgFzLetb6.
Zastrzegamy sobie również prawo do wpuszczania na salę osób wyłącznie w pełni zaszczepionych (za dobrowolnym okazaniem certyfikatu).
 
Liczba miejsc ograniczona. Ze spotkania zostanie przeprowadzona transmisja na żywo na kanałach Młodzi dla Wrocławia, Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego oraz Przejście Dialogu.
 
Więcej informacji i rozpoczęcie zapisów wkrótce

Wydarzenie zostało zakończone.