Przejdź do treści
Logo Facebooka

Data

paź 16 2021
Expired!

Czas

16:00 - 19:00

Etykiety

wydarzenia

Znajdź podobieństwa, nie różnice – spotkanie z Malekiem Odehem

Jak mówić o konflikcie zbrojnym? Jak reagować, gdy toczy się daleko od nas? Czy manifestacje są skuteczne? Jak mówić, by zwrócić uwagę tak zwanej opinii publicznej? Czy da się walczyć słowami o godność i prawo do życia?
Gościem spotkania będzie Malek Odeh – Palestyńczyk, student wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego, aktywista. Punktem wyjścia do rozmowy będą krótkometrażowe filmy studentów szkoły filmowej z Palestyny. Spotkanie poprowadzi Maciej Mandelt.
 
Zapisy do Przejścia Dialogu: maciej.mandelt@nomada.info.pl (proszę napisać kilka zdań, dlaczego chcesz wziąć udział w tym spotkaniu)
Typ spotkania: projekcje filmów + rozmowa z gościem
Na spotkanie zapraszamy: osoby zainteresowane tematem
Transmisja on-line na Facebooku na stronie Przejścia Dialogu
 
Maciej Mandelt – członek Stowarzyszenia Nomada. Współautor publikacji z zakresu pracy ze społecznością Romów rumuńskich mieszkających w Polsce i publikacji dla pracowników socjalnych w zakresie pracy z uchodźcami.
 
Malek Odeh – student Akademii Medycznej we Wrocławiu, aktywista, Palestyńczyk, jeden z organizatorów manifestacji solidarności z Palestyną w konflikcie izraelsko-palestyńskim.
 
Dialogopolis jest realizowane w ramach projektu ReSTART, który jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji (FAMI) oraz budżetu państwa.

Wydarzenie zostało zakończone.