Przejdź do treści
Logo Facebooka

Tożsamość warsztaty i wystawa

Pisaliśmy niedawno o naborze osób do grupy warsztatowej projektu “Tożsamość: warsztaty i wystawa” . Macie możliwość zapisania się do tej niedzieli (13 luty). Pierwsze spotkanie już 28 lutego!

Podajemy Wam dziś opis spotkań pochodzący od prowadzącej – Lei Comprelli:

“Dla mnie najważniejsze jest to, aby podczas warsztatów stworzyć otwartą i bezpieczną przestrzeń, w której będziemy wspólnie eksperymentować. Chcę, aby była to przestrzeń dla różnych osób, traktujących różne przedmioty i środki wyrazu na różny sposób. Również temat tożsamości może być podejmowany różnorodnie – od zadawania pytań  »Kim jestem?«  czy » Skąd pochodzę?«, po szerszą perspektywę – kwestie polityczne, czy społeczne.  Nie są to warsztaty skierowane tylko do artystów, wręcz przeciwnie – chciałabym zachęcić osoby, które nie są związane ze sztuką do przyłączenia się do nas. Grupa, w której będziemy pracować, będzie niewielka, co sprawi, że będziemy mogli poczuć się bardziej komfortowo i intymnie.”

Zapisy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScWCi-cMhkKZ0SGYeH9v1G_00-JWy5VzP8kkscPkMcu8aPnKQ/viewform?fbclid=IwAR3N4niu2BqHxlKwdEoowXO19pHMITi8KIRTNHlKtLC3i968hfTi7ajtrkI 

Powodzenia!