Przejdź do treści
Logo Facebooka

Twórz z nami miasto. Wypełnij ankietę

Kolorowe zdjęcie. Wrocławski rynek z lotu ptaka.

Miasto tworzą ludzie. Zarówno ci, którzy żyją w nim od urodzenia, jak i ci, którzy dopiero je poznają. I właśnie oni często widzą je lepiej. Zauważają to, co należałoby poprawić, by poczuć się jak w domu – bezpiecznie i „u siebie”.

Strategia Wrocław 2050

Przedstawiciele/-lki samorządu, badacze/-ki, mieszkanki/-ńcy miasta, chcą poznać Was – nowych mieszkańców. Obecnie gmina Wrocław pracuje nad budową Strategii Wrocław 2050. Ankiety zostały już przeprowadzone w języku polskim. Teraz pora na opinię tych, którzy mieszkają w naszym mieście od niedawna.

Jesteś osobą z doświadczeniem migranckim? Wypełnij ankietę!

Bez względu na to, czy jesteś we Wrocławiu, ponieważ musiałaś/-eś opuścić swój kraj, pracujesz tu lub się uczysz – w każdym przypadku Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna.

Zachęcamy każdą osobę z doświadczeniem migranckim do wypełnienia formularza, by pomóc nam budować miasto otwarte i przyjazne dla wszystkich.

Formularz dostępny jest w czterech językach: polskim, ukraińskim, rosyjskim i angielskim. Wyniki anonimowego badania zostaną przedstawione władzom miasta, organizacjom oraz instytucjom, których działanie skupia się na budowaniu dobrej jakości życia we Wrocławiu.

Wypełnij ankietę online:


Wolicie ankiety w papierowej formie? Odwiedźcie nas i zróbcie to w Przejściu Dialogu. Możecie także udać się do 
Miejsca Otwartego Centrum Integracji Międzykulturowej na Braniborskiej 40, do infopunktu na Hubskiej 7 i u parterów projektu Osiedla Otwarte.

Wasz głos ma ogromne znaczenie. Twórzmy Wrocław razem!

 

 

Badanie realizowane jest w ramach Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF) na podstawie Memorandum of Understanding pomiędzy Funduszem Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF) a Miastem Wrocław z dnia 9.06.2022 oraz Letters of exchange for the provision of support related to emergency refugee response in Wroclaw z 09.06.22