Przejdź do treści
Logo Facebooka
Element graficzny: trzech osób trzymają puzzle. Duży napis: od słowa do słowa. Zajęcia z języka polskiego w Przejściu Dialogu

Data

mar 13 2024
Expired!

Czas

17:00 - 18:30

Etykiety

wydarzenia

“Od słowa do słowa”. Wieczorowe zajęcia z języka polskiego: grupa I (A2)

Pod koniec marca w centrum Wrocławia – w Przejściu Dialogu – rozpocznie się bezpłatny cykl zajęć adaptacyjno-językowych z języka polskiego dla dorosłych.

Szukasz sposobu na poprawę swoich umiejętności językowych w języku polskim? A może interesuje Cię poszerzenie swojej wiedzy na temat kultury i tradycji Polski? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie doskonałą propozycję – weź udział w bezpłatnych adaptacyjno-językowych zajęciach z języka polskiego od Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego„Od słowa do słowa”.

Podczas zajęć skupimy się na praktycznym wykorzystaniu języka polskiego w różnych kontekstach życia codziennego oraz zawodowego. Doświadczone nauczycielki języka polskiego, pomogą przybliżyć kulturę i tradycje Polski, dzięki czemu lepiej zrozumiesz kontekst społeczny i historyczny kraju, w którym uczysz się języka. Ponadto, spotkasz nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach i zyskasz możliwość wymiany doświadczeń oraz rozszerzenia swojej sieci kontaktów.


Dla kogo są adaptacyjno-językowe zajęcia z j. polskiego?

Zachęcamy do udziału osoby dorosłe (18+) i seniorów, którzy znają podstawy języka polskiego, czyli poziom A2.


Harmonogram zajęć adaptacyjno-językowych z j. polskiego

Grupa mieszana – 17:00-18:30 – środy – grupa I (A2) – od 13 marca


Miejsce adaptacyjno-językowych zajęć z j. polskiego

Adaptacyjno-językowe zajęcia z j. polskiego będą odbywać się w centrum Wrocławia, w miejskiej przestrzeni – Przejście Dialogu – przy ul. Świdnicka 19 (przejście podziemnie).


Zapisy na zajęcia 

Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązuje rejestracja przez formularz. 

Rejestracja się skończyła! Brak wolnych miejsc!

Klauzula RODO – ochrona danych osobowych

 

Wydarzenie zostało zakończone.