Przejdź do treści
Logo Facebooka
Element graficzny: trzech osób trzymają puzzle. Duży napis: od słowa do słowa. Zajęcia z języka polskiego w Przejściu Dialogu

Data

kwi 18 2024
Expired!

Czas

09:30 - 11:00

Etykiety

wydarzenia

“Od słowa do słowa”. Poranne zajęcia z języka polskiego: grupa dla seniorów

Pod koniec marca w centrum Wrocławia – w Przejściu Dialogu – rozpocznie się bezpłatny cykl zajęć adaptacyjno-językowych z języka polskiego dla dorosłych.

Szukasz sposobu na poprawę swoich umiejętności językowych w języku polskim? A może interesuje Cię poszerzenie swojej wiedzy na temat kultury i tradycji Polski? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie doskonałą propozycję – weź udział w bezpłatnych adaptacyjno-językowych zajęciach z języka polskiego od Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego„Od słowa do słowa”.

Podczas zajęć skupimy się na praktycznym wykorzystaniu języka polskiego w różnych kontekstach życia codziennego oraz zawodowego. Doświadczone nauczycielki języka polskiego, pomogą przybliżyć kulturę i tradycje Polski, dzięki czemu lepiej zrozumiesz kontekst społeczny i historyczny kraju, w którym uczysz się języka. Ponadto, spotkasz nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach i zyskasz możliwość wymiany doświadczeń oraz rozszerzenia swojej sieci kontaktów.


Dla kogo są adaptacyjno-językowe zajęcia z j. polskiego?

Zachęcamy do udziału osoby dorosłe (18+) i seniorów, którzy znają podstawy języka polskiego, czyli poziom A2.


Harmonogram zajęć adaptacyjno-językowych z j. polskiego

Grupa dla seniorów – 9:30-11:00 dwa razy w tygodniu- wtorki i czwartki – od 18 kwietnia


Miejsce adaptacyjno-językowych zajęć z j. polskiego

Adaptacyjno-językowe zajęcia z j. polskiego odbywają się w centrum Wrocławia, w miejskiej przestrzeni –  Przejście Dialogu – przy ul. Świdnickiej 19 (przejście podziemnie).


Zapisy na zajęcia 

Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązuje rejestracja przez formularz. Linki załączamy poniżej.

Rejestracja się skończyła! Brak wolnych miejsc!

Klauzula RODO – ochrona danych osobowych

 

Wydarzenie zostało zakończone.