Przejdź do treści
Logo Facebooka
Na obrazku znajduje się nazwa wydarzenia, czyli "CashFlow w Przejściu Dialogu!". Pod nazwą umieszczone zostały ikonki z datą i godzinami wydarzenia, czyli 16.09, 14.10, 25.11, 09.12 o godzinach 12:00-16:00. Na dole znajdują się logotypy Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego, WroMigranta i Przejścia Dialogu. W celach dekoracyjnych umieszczona została ilustracja, która w sposób abstrakcyjny pokazuje grę planszową. Tło grafiki jasne, beżowe, napisy czarne i granatowe, kolor ilustracji czarny.

Data

lip 06 2023
Expired!

Etykiety

wydarzenia

CashFlow w Przejściu Dialogu!

W czerwcu, lipcu i sierpniu przeprowadziliśmy serię gier CashFlow dla nastolatków. Ale teraz, gdy wakacje powoli dobiegają końca, czas powrócić do naszej klasycznej formuły. Zapraszamy wszystkich entuzjastów finansów osobistych, procesów negocjacyjnych i myślenia strategicznego!

Przygotowaliśmy dla Was wiele ciekawych scenariuszy, które pozwolą Wam wcielić się w rolę pracownika najemnego, przedsiębiorcy, a także inwestora, odkryć tajniki rynków finansowych i wypróbować różnorodne strategie inwestycyjne.

Nasza społeczność CashFlow to miejsce, w którym możemy wspólnie rozwijać nasze umiejętności inwestycyjne, wymieniać się wiedzą i czerpać inspirację od siebie nawzajem. Każda gra jest okazją do nauki, rozwoju i świetnej zabawy!

Terminy najbliższych gier СashFlow w Przejściu Dialogu: 

16.09 | 12:00 – 16:00

14.10 | 12:00 – 16:00

25.11 | 12:00 – 16:00

Przejście Dialogu (ul. Świdnicka 19, przejście podziemne)

Gramy po polsku, rozmawiamy po polsku, ukraińsku i rosyjsku.

Prosimy o rejestrację za pomocą formularzu na stronie wydarzenia.

  • Język: Gramy po polsku, rozmawiamy po ukraińsku, białorusku i rosyjsku.

Wydarzenie zostało zakończone.