Przejdź do treści
Logo Facebooka

Krąg Młodych Dorosłych we Wrocławiu…w Przejście Dialogu!!!

Krąg młodych dorosłych w Przejście Dialogu, na grafice tylko tytuł.

Przejście Dialogu wraz z Varsztatovnia  zaprasza w najbliższy piątek do uczestnictwa w spotkaniu – Krąg Młodych Dorosłych we Wrocławiu. Jest to bezpieczna i empatyczna przestrzeń do dzielenia się swoimi emocjami, przeżyciami, trudnościami czy życiowymi wyzwaniami. Będziesz miał/a możliwość porozmawiać, o tym co przeżywamy, jakie odczuwamy emocje, z jakimi problemami się zmagamy, jak przeżywamy swoje życie. 


Kiedy? 15 grudnia, 17:00-20:00 wydarzenie przeniesiono na późniejszy termin

Gdzie? Przejście Dialogu, Świdnicka 19 (przejście podziemne)

Dla kogo? osoby w wieku 20-26 lat, niezależnie od płci

Obowiązują zapisy: link do zapisów

Temat spotkania: rodzinność, porozmawiamy o naszych stosunkach z bliskimi, emocjami i uczuciami które w nas budzą, a także o naszym rozumieniu rodziny. Będzie to też przestrzeń na poruszenie innych tematów, które uczestnicy uznają za ważne, potrzebne.


Od organizatorów: Krąg Młodych Dorosłych skupia się przede wszystkim na kwestiach bliskich nam – osobom które wchodzą w dorosłe życie: na wyzwaniach przed jakimi stoimy, nowych rolach jakie pełnimy, relacjach z innymi. Krąg nie zastępuje terapii, ale może mieć terapeutyczne działanie, polegające na byciu wysłuchanym przez grupę. Jeśli na kręgu nie będziesz chciał / chciała nic mówić i przyjdziesz tylko posłuchać – to też jest ok!

Jak wygląda spotkanie w kręgu? Spotykamy się w kilkanaście osób. Na początku wspólnie z moderatorem kręgu ustalamy zasady, na których nasz krąg będzie się opierał. Razem tworzymy rozumiejącą i bezpieczną atmosferę. Następnie przedstawiamy się i dzielimy swoimi oczekiwaniami oraz motywacjami, z jakimi przychodzimy. Gdy już trochę lepiej się poznamy, przechodzimy do dalszej praktyki kręgu, w której każda osoba otrzymuje przestrzeń do swobodnej, nieprzerwanej wypowiedzi przy wsparciu moderatora. Celem jest poznanie innych perspektyw i dzielenie się swoim doświadczeniem.