Przejdź do treści
Logo Facebooka

Wspólnie o międzykulturowości #4 – Głos organizacji migranckich – 13 grudnia 13.00 | CAL Prądzyńskiego 39A

Grafika przedstawiająca zaproszenie na spotkanie sieciujące Wspólnie o międzykulturowości. Z lewej strony znajduje się kolaż realistycznych fragmentów zdjęć dłoni uformowanej jako schodek dla osoby na grafice (symbolizującej wsparcie). Na grafice znajdują się też inne elementy - dymki konwersacji, puzzle. Po prawej stronie tytuł i szczegóły spotkania

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w grudniowym spotkaniu sieciującym instytucje, organizacje i osoby działające w obszarze dialogu międzykulturowego w ramach cyklu „Wspólnie o międzykulturowości” w temacie Głos organizacji migranckich.

Kiedy i gdzie?

Spotkamy się na żywo w środę  13 grudnia  (13:00-15.00) w CALu Centrum na Przedmieściu przy ul. gen. Prądzyńskiego 39A na zaproszenie Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych (DFOP).

Co wydarzy się na spotkaniu?

Na grudniowym spotkaniu oddamy głos organizacjom migranckim działającym we Wrocławiu. Zaproszeni aktywiści i aktywistki opowiedzą o społecznościach z Nigerii, Kamerunu, Ukrainy czy krajów arabskich i  prowadzonych przez nich działaniach.

W czasie dyskusji usłyszymy także potrzebach danych społeczności, wyzwaniach w partycypacji  i współpracy ze społecznością lokalną. Będzie to też okazja do zadania własnych pytań i możliwości nawiązania współpracy. O działaniach wspierających aktywność społeczną grup migranckich opowiedzą przedstawiciele Fundacji Umbrella i FEPS.

Koniec roku to też czas podsumowań. Jesteśmy po trzecim spotkaniu cyklu Wspólnie o Międzykulturowości – chcemy zebrać wasze opinie nt. dotychczasowych spotkań, a także poznać pomysły i sugestie na kontynuację cyklu w 2024.

Zachęcamy do zostawienia swojej opinii za pomocą formularza ewaluacyjnego online. Swój głos będzie można też przekazać na spotkaniu stacjonarnym.

Zgłoszenie do udziału w spotkaniu na żywo:

Część I - Zgłoszenie uczestnictwa

Numer telefonu posłuży nam do kontaktu w przypadku, jeśli wystąpią ważne zmiany dotyczących spotkania.

Część II - Obowiązek informacyjny

Klauzula informacyjna projektu


Organizatorem spotkania jest Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego we współpracy z Fundacją na Rzecz Studiów Europejskich (FEPS) oraz Dolnośląską Federacją Organizacji Pozarządowych (DFOP).