Przejdź do treści
Logo Facebooka

Wykład dla kobiet od Fundacji Pokonać Endometriozę: “Aromaterapia i TCM w endometriozie”

Wykład od Fundacji Pokonać Endometriozę: "Aromaterapia i TCM w endometriozie" Wydarzenie dla kobiet w Przejście Dialogu

Data: 20 stycznia 2024 r. |  12:00 – 15:00

Lokalizacja: Przejście Dialogu, Wrocław

Język: polski

Obowiązują zapisy: zadzwoń 603740635 lub napisz na messengerze (Maja Borcz).


Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie od Fundacji Pokonać Endometriozę,  1,5-godzinny wykład z możliwością zadawania pytań dotyczących aromaterapii, medycyny chińskiej oraz sposobów radzenia sobie z endometriozą.

🎓 Wyjątkowe warsztaty prowadzone przez Piotra Łysoniewskiego – naturoterapeutę, dietetyka medycyny chińskiej i eksperta w aromaterapii. Poznasz interpretację endometriozy przez medycynę chińską oraz naturalne metody jej wsparcia. Dodatkowo, Piotr podzieli się swoim doświadczeniem związanym z aromaterapią w walce z endometriozą.
Więcej informacji o Piotrze: przeczytaj tu!

🌸 Część praktyczna, w trakcie której wspólnie z Sylwią Santaną, endoWrocławską koleżanką Piotra, stworzycie własne Endo roll-ony. Sylwia, która obecnie współpracuje z Piotrem w obszarze aromaterapii.
Każda uczestniczka otrzyma również 10 ml mieszankę olejków eterycznych stworzoną specjalnie dla kobiet borykających się z endometriozą.

Nie przegapcie okazji, aby zgłębić wiedzę na temat aromaterapii i medycyny chińskiej w kontekście endometriozy! Zapraszamy do udziału!