Przejdź do treści
Logo Facebooka

Arteterapia dla kobiet

Na górze obrazka znajduje się nazwa wydarzenia, czyli "Arteterapia dla kobiet". Pod nazwą umieszczone zostały ikonki z datą i godzinami wydarzenia, czyli 28.11 o godzinach 17:00 - 20:00. Na dole znajdują się logotypy Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego, WroMigranta i Przejścia Dialogu. W celach dekoracyjnych umieszczona została ilustracja: element obrazu, na którym widzimy trzech kobiet, jedna z których trzyma w rękach pędzle.. Tło grafiki jasne, beżowe, napisy czarne, ilustracja czarno-biała.

Jeśli pragniesz chwili relaksu, twórczej ekspresji i wzmacniania swojego wewnętrznego ja, to jesteś serdecznie zaproszona na warsztaty arteterapii w Przejściu Dialogu ✨

🪄 Arteterapia to forma terapii wykorzystująca sztukę jako środek do odkrywania i wyrażania emocji, odkrywania wewnętrznych sił i wspierania rozwoju osobistego.

Podczas sesji będziemy się bawić fusami z kawy, kartami metaforycznymi, ołówkami, kolażami i innymi technikami artystycznymi, dając swobodę Twojej wyobraźni i twórczej wolności 🎨

Nasza doświadczona psycholożka i art coacherka będzie prowadziła warsztaty, zapewniając atmosferę pełną akceptacji, wsparcia i bezpieczeństwa.

Ta sesja arteterapii dla kobiet to nie tylko okazja do wyrażenia siebie poprzez sztukę, ale również doskonała okazja do nawiązania nowych więzi, dzielenia się historiami i wzajemnego wsparcia.

Razem odkryjemy magię sztuki i siłę kobiecej wspólnoty! 💪

🗓️ 28.11.2023 (wtorek)
🕒 17:00 – 20:00

ZAPISZ SIĘ PONIŻEJ:

Dziękujemy, rejestracja już zakończona!

KLAUZULA-INFORMACYJNA