Przejdź do treści
Logo Facebooka

Spróbuj działań w Mikrograntach!

Na obrazku znajduje się nazwa wydarzenia, czyli "Spróbuj swoje siły w Mikrograntach!". Pod nazwą jest napisany krótki opis wydarzenia: “Przyjdź, żeby dowiedzieć się więcej o ogólnomiejskim programie wsparcia oddolnych inicjatyw lokalnych”. Na górze umieszczony został rodzaj wydarzenia, czyli bezpłatne spotkanie informacyjne oraz data i godzina wydarzenia, czyli 26 lipca, 17:00. Na dole znajdują się logotypy Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego, WroMigranta, Przejścia Dialogu i Wrocławskiego Instytutu Kultury. W celach dekoracyjnych umieszczona została ilustracja autorswa Mikrograntów z mieszkańcami Wrocławia. Jedna z kobiet niesie w rękach flagę “Weź miasto w swoje ręce”. Tło grafiki fioletowe, napisy czarne, kolory ilustracji to czarny, żółty i biały.

Masz pomysł na aktywność społeczną? Spróbuj działań w Mikrograntach!

Mikrogranty to ogólnomiejski program wsparcia oddolnych inicjatyw lokalnych. Pomaga mieszkańcom i mieszkankom – w tym nowym, o doświadczeniach migracyjnych i uchodźczych – realizować swoje pomysły na społeczne działanie we Wrocławiu.

Mikrogranty i Wrocławski Instytut Kultury we współpracy z WroMigrantem organizują w środę 26 lipca spotkanie informacyjne, w trakcie którego zostaną przedstawione:

– idea projektu
– trzy ścieżki ubiegania się o grant – dla osób fizycznych, organizacji pozarządowych i grup nieformalnych oraz dla młodzieży
– roczny terminarz i przebieg trzech naborów
– rodzaje wsparcia dla aplikantów i aplikantek (finansowe, organizacyjne, prawne, promocyjne i inne)

Zapraszamy serdecznie do Przejścia Dialogu wszystkich miłośników jogi międzypokoleniowej, zwolenników kreatywnych warsztatów sąsiedzkich, wielbicieli roślin i pupili, którzy pragną podzielić się swoimi pasjami z innymi wrocławianami i wrocławiankami, ale nie do końca wiedzą, jak za to się zabrać.

Zachęcamy również do podzielenia się informacją o spotkaniu ze swoimi znajomymi!

Kiedy: 26 lipca o godzinie 17:00
Gdzie: w Przejściu Dialogu (ul.Świdnicka 19, przejście podziemne)
Prowadzący/a: Olivia Wajsen

Język wydarzenia: polski, z możliwością przetłumaczenia pytań i odpowiedzi na język ukraiński, białoruski, rosyjski i angielski.

Prosimy o rejestrację:

Dziękujemy, rejestracja już zakończona!

Klauzula RODO – ochrona danych osobowych